Ranglijst individuele World Cup overwinningen mannen


#naamtotaal100m500m1000m1500m3000m5000m10000mmass startpunten
1Jeremy WotherspoonCAN67-4918------
2Shani DavisUSA58--4018-----
3Uwe-Jens MeyGER48-3612------
4Dan JansenUSA46-3214------
5Sven KramerNED42---3-345--
6Hiroyasu ShimizuJPN35134-------
7Pavel KulizjnikovRUS34-2410------
8Ådne SøndrålNOR30-11118-----
Igor ZjelezovskiBLR30-4242-----
10Rintje RitsmaNED29---11-171--
11Erben WennemarsNED25-3157-----
12Kjeld NuisNED24--168-----
13Johann Olav KossNOR23---8-123--
14Manabu HoriiJPN22-157------
Gianni RommeNED22-----175--
16Bob de JongNED19-----910--
17Jan SmeekensNED18117-------
18Jorrit BergsmaNED17-----935-
Denis JuskovRUS17--116-----
Geir KarlstadNOR17----1133--
21Jan BosNED16-115------
22Joji KatoJPN15114-------
23Pekka KoskelaFIN14-113------
Kyou-hyuk LeeKOR14-86------
25Keiichiro NagashimaJPN13-13-------
Bart VeldkampBEL13-----112--
27Kang-seok LeeKOR12111-------
Nick ThometzUSA12-48------
29Yasunori MiyabeJPN11-74------
Fengtong YuCHN1156-------
31Tucker FredricksUSA10-10-------
Denny MorrisonCAN10--82-----
Yuya OikawaJPN1091-------
34Peter AdebergGER9---9-----
Stefan GroothuisNED9--81-----
Seung-hoon LeeKOR9-----1-8-
37Enrico FabrisITA8---5-21--
Michael HadschieffAUT8---7-1---
Sergej KlevtsjenjaRUS8-71------
40Chad HedrickUSA7---4-3---
Ruslan MurasjovRUS7-7-------
Ids PostmaNED7---6-1---
43Ki-tae BaeKOR6-42------
Håvard BøkkoNOR6---3-12--
Tomas GustafsonSWE6---1-5---
Akira KuroiwaJPN6-42------
Jakko Jan LeeuwanghNED6--42-----
Dmitrij LobkovRUS6-6-------
Sverre Lunde PedersenNOR6---3-3---
Bart SwingsBEL6---1-1-4-
Gerard van VeldeNED6-24------
Carl VerheijenNED6-----42--
Falko ZandstraNED6---4-2---
54Dmitrij DorofejevRUS5-32------
Mike IrelandCAN5-23------
Toshiyuki KuroiwaJPN5-23------
Håvard LorentzenNOR5-41------
Ronald MulderNED5-5-------
Mark TuitertNED5---5-----
Leo VisserNED5-----5---
61Andrea GiovanniniITA4-------4-
Yoon-man KimKOR4-13------
Simon KuipersNED4--13-----
Jevgeni LalenkovRUS4---4-----
Joey MantiaUSA4---3---1-
Yukinori MiyabeJPN4--4------
Beorn NijenhuisNED4--31-----
Hiroyuki NoakeJPN4---4-----
Arjan StroetingaNED4-------4-
70Ted-Jan BloemenCAN3-----21--
Ben van der BurgNED3---2-1---
Joey CheekUSA3-3-------
Casey FitzRandolphUSA3--3------
Eric FlaimUSA3--11-1---
Nico IhleGER3-21------
Junichi InoueJPN3-12------
Sung-yeol JaegalKOR3-12------
Gerard KemkersNED3---111---
Neal MarshallCAN3---3-----
Tae-bum MoKOR3-21------
Dai Dai NtabNED3-3-------
Hein OtterspeerNED3-12------
Derek ParraUSA3---2----1
Patrick RoestNED3-----3---
Tatsuya ShinhamaJPN3-3-------
Keiji ShirahataJPN3---2-1---
Toyoki TakedaJPN3-3-------
Kai VerbijNED3--3------
Hein VergeerNED3---3-----
Artur WaśPOL3-3-------
Jan YkemaNED3-21------
92Petter AndersenNOR2---2-----
Claes BengtssonSWE2---2-----
Alex Boisvert-LacroixCAN2-2-------
Sylvain BouchardCAN2-11------
Gaétan BoucherCAN2--2------
Sergej FokitsjevURS2-2-------
Øystein GrødumNOR2-----11--
Nikolaj GuljajevCIS2--11-----
Brian HansenUSA2--11-----
André HoffmannGDR2---2-----
Gilmore JunioCAN2-2-------
Thomas KrolNED2--11-----
Trevor MarsicanoUSA2---2-----
Michel MulderNED2-2-------
Mark NielsenCAN22--------
Grunde NjøsNOR2-2-------
Mika PoutalaFIN211-------
Samuel SchwarzGER2--2------
Roberto SighelITA2-----2---
Vadim SjaksjakbajevKAZ2-2-------
Ivan SkobrevRUS2---2-----
Kjell StorelidNOR2-----11--
Jeroen StraathofNED2---2-----
Jan SzymańskiPOL2---2-----
Jochem UytdehaageNED2-----2---
Koen VerweijNED2---2-----
Olaf ZinkeGER2--11-----
119Andrej BachvalovRUS1--1------
Thomas BosNED1------1--
Marcel BoskerNED1------1--
KC BoutietteUSA1--------1
Zbigniew BródkaPOL1---1-----
Jae-bong ChoiKOR1--1------
Alexis ContinFRA1-------1-
Vincent De HaîtreCAN1--1------
Frank DittrichGER1------1--
Laurent DubreuilCAN1-1-------
Christian EmingerAUT1-----1---
Eskil ErvikNOR1-----1---
Rolf Falk-LarssenNOR1---1-----
Aleksandr Golubev (1972)RUS1-1-------
Jamie GreggCAN1-1-------
Christijn GroeneveldNED1-------1-
Kuniomi HaneishiJPN1-1-------
Martin HersmanNED1---1-----
Gerben JorritsmaNED1--1------
Tomonori KawataJPN11--------
Jun-ho KimKOR1-1-------
Masaaki KobayashiJPN1-1-------
Roman KretsjKAZ1-1-------
Andrej KrivosjejevRUS1------1--
Jonathan KuckUSA1-------1-
Michael KünzelGER1--1------
Artjom KuznetsovRUS1-1-------
Peter MichaelNZL1-----1---
Vitalij MikhajlovBLR1-------1-
Dustin MolickiCAN1---1-----
Takaharu NakajimaJPN1--1------
Remco olde HeuvelNED1--1------
Wouter olde HeuvelNED1---1-----
Jean PichetteCAN1---1-----
Boris RepninURS1--1------
Brigt RykkjeNED1-----1---
Simon SchoutenNED1-------1-
Kevin ScottCAN1--1------
Daniil SemerikovRUS1-----1---
Dave SilkUSA1-----1---
Viktor SjasjerinURS1---1-----
Michael SpielmannGER1---1-----
Roger StrømNOR1-1-------
Ryosuke TsuchiyaJPN1-------1-
Cheon-Ho UmKOR1-------1-
Maurice VriendNED1---1-----
Bob de VriesNED1-------1-
Robert VunderinkNED1------1--
cursief= discipline geen onderdeel meer van huidig world cup cyclus
= laatste overwinning in huidig seizoen (2019-2020) behaald
/*